Вивіз будівельного сміття та мотлоху

Услуга Цена
КамАЗ під Ваше завантаження  від 1400 грн. / 2 год.
КамАЗ + вантажники  від 2000 грн.  з місця (від колеса)
Экскаватор + КамАЗ  від 850 грн/год.+1400 грн/ходка

Не кожного дня ми вирішуємо питання “Як вивезти будівельне сміття в Дніпрі?”, “Де замовити вивіз будівельного сміття?”, “Як навантажити та вивезти будівельне сміття?” та ін.  

Будівельні, ремонтні роботи – це досить трудомістка і виснажлива праця. Під час виконання подібних робіт не варто забувати про те, що вивіз сміття повинен здійснюватися в спеціально відведені місця. Це звичайно ж стосується тих відходів, що залишаються після будівництва, реконструкції, ремонту, прибирання на дачній ділянці або приватному будинку, прибудинкових територіях. Такі відходи не дозволяється викидати в звичайні контейнери.

У Дніпрі часто можна побачити таку картину: мішки зі сміттям у дворах, на сходових майданчиках, біля сміттєвих баків, а то і біля входу в під’їзд. Люди, залишаючи їх там, вважають, що цим питанням повинні займатися комунальні служби міста, але така думка є хибною. За не побутові відходи несе відповідальність тільки їх власник. Тому, за несвоєчасне переміщення сміття на спеціалізовані звалища передбачені штрафи. Ну, і звичайно, забруднення двору навряд чи сподобається Вашим сусідам. Для того що б вирішити такого роду клопоти, потрібен спеціалізований транспорт і важка фізична праця. Ми готові Вам допомогти!

Вивіз будівельного сміття в Дніпрі з нами –

це кваліфіковані вантажники, котрі щодня виконують свою роботу якісно. Квіліфіковані водї, що вміють керувати великогабаритною технікою.

Ви можете вибрати відповідну послугу саме для Ваших потреб і особливостей, віддавши перевагу послузі з вивезення сміття з навантаженням вручну або трактором.

Вам підійде вивезення сміття з навантаженням вручну, якщо:

  • сміття вже фасоване в мішки;
  • потрібно вивезти великі дошки, старі меблі, гіпсокартон та ін.;
  • прибрати гілки, листя, невеличке каміння чи сніг;
  • вивезти сміття з гаражу, складу чи офісу.

Вивіз сміття з навантаженням трактором екскаватором буде актуальний за умови, коли:

  • сміття після демонтажу будівель та споруд;
  • дрібне сміття, перемішане з землею;
  • просто великі навали/купи перемішаного та злежавшогося сміття;
  • те ж саме листя, гілки чи сніг, але в великих об’ємах;
  • зріз асфальту, цегла, каміння теж в великих обсягах та ін.

Все будівельне сміття і непотріб вивозимо машинами КАМАЗ, кузов якого вміщує від 200 до 250 мішків. Ми допоможемо Вам очистити територію, завантажити та вивезти будівельне сміття в мішках на звалище, в тому числі і великогабаритний мотлох, з будь-якої точки міста і передмістя.

Ми вивозимо сміття та непотріб тільки на офіційні полігони прийому будівельного і побутового сміття та відходів. Укладаємо договори з контрагентами. Надаємо послуги на максимально прозорих умовах.

Щоб замовити  послугу вивозу будівельного сміття або домашнього мотлоху в Дніпрі, телефонуйте +38 (066) 032-64-26, +38 (096) 009-52-84

8:00 - 20:00

Телефонуйте нам за телефонами:

066-0326426 - 096-0095284

Або звертайтесь через мессенджери:

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Пишіть нам в viber, telegram або ел.пошту. Надсилайте фото об'єкта. Всі звернення опрацьовуємо впродовж робочого часу.

Напишіть нам у Viber Написати
Напишіть нам у Telegram Написати