Де замовити вивіз будівельного сміття в Дніпрі?

Вивіз будівельного сміття Дніпро

Наша компанія починала свою роботу понад 15 років тому, саме з послуг з вивезення будівельного сміття в Дніпрі. За цей час ми набули колосального досвіду роботи в даній сфері, відчуваємо і розуміємо потреби замовника вже за телефонним дзвінком. Зарекомендуваши себе як надійного партнера і виконавця, ми отримали повагу і довіру від наших замовників.

З питанням вивезення будівельного сміття (Дніпро) рано чи пізно стикається кожен з нас. Будівництво, ремонти, переїзди … це невід’ємна складова частина нашого життя. 

Щороку в нашому місті будують і ремонтують безліч різних об’єктів різного масштабу і значення. За час проведення будівельних робіт накопичується багато сміття, яке захаращує територію та приміщення, заважає роботі будівельних бригад або проїзду техніки. Як наслідок, виникає питання хто швидко, якісно і недорого вивезе сміття. Дану задачу допоможе вирішити наша компанія! Ми в найкоротші терміни організуємо навантаження та вивезення будівельного сміття в мішках або з загальної купи навалом. 

Для виконання такого роду завдань в нашому штаті є досвідчені і міцні вантажники, а для навантаження великогабаритного, сипучого, злежавшогося або дуже важкого сміття ми пропонуємо навантаження сміття трактором екскаватором. 

За роки роботи в даній сфері, ми придбали і накопичили власний автопарк техніки, який складається з КамАЗів-самоскидів, вантажопідйомністю до 10 тонн або 8м3, а також екскаватори-навантажувачі марки CAT і JCB. Наша техніка завжди в справному стані, надійна в роботі та з повним баком палива приїде на Ваш об’єкт для організації та проведення стабільного робочого процесу. Для наших замовників ми в максимально стислі терміни забезпечуємо швидку подачу необхідної техніки та її кількість. 

Вивіз будсміття, мотлоху, відходів 

Свої послуги з вивезення будівельного сміття, мотлоху, виробничих відходів надаємо як на договірній, так і разової основі для фізичних і юридичних осіб. Особливо наші послуги будуть цікаві виконробам, невеликим будівельним компаніям і організаціям, що виробляють ту чи іншу продукцію. Оскільки в процесі будь-якого виробництва завжди виникають відходи, макулатура, дріб’язок тощо, завжди виникає питання про його вивезення та утилізацію. У даній ситуації завжди на допомогу прийдуть фахівці компанії Privezem. 

Вивіз будівельного сміття 

Вивіз будівельного сміття, мотлоху, виробничих і побутових відходів здійснюємо тільки на офіційні полігони прийому та утилізації сміття. Для наших замовників підготуємо повний пакет документів, що підтверджують вивезення сміття і його прийом на полігон. 

Вивіз будівельного сміття в мішках Дніпро

Сміття, упаковане в мішки, зазвичай складається з бою цегли або бетону, штукатурки, гіпсокартону, кахлю, уламок дерев’яних конструкцій, залишків проводки та паперу тощо.

Зверніть увагу, будівельне сміття в мішках:

– не повинне перевищувати вагу в 40 кг, щоб один або два вантажника могли підняти мішок;

– мішок повинен бути набраний до половини свого об’єму, для зручності переміщення мішка з місця в кузов машини;

– кузов КамАЗа вміщує від 200 до 250 мішків, якщо кількість Вашого сміття на багато менше, то Вам слід звернути увагу на інших перевізників, що працюють з меншим об’ємом місткості кузова.

Ціна на послуги вивезення будівельного сміття Дніпро в мішках, залежить від таких факторів як:

  • Район міста?
  • Кількості мішків і всього сміття в цілому?
  • Сміття на вулиці або на поверсі? (Який поверх, наявність ліфта?)
  • Якщо сміття в мішках на вулиці, то чи є можливість під’їхати автомобілю впритул до купи сміття?

Вивіз будівельного сміття з загальної купи (навалом)

У нашій практиці зустрічаються випадки, коли будівельне сміття, мотлох, бій каменю, шиферу, покрівлі та ін. просто звалені в одну велику купу на вулиці. Залежно від обсягу сміття, Ви самі вибираєте навантаження: вручну або трактором. Якщо об’єм купи не більше 8 м3 або вага 10 тон (одна ходка КамАЗу), можна зупинитися на навантаженні вручну. У разі, коли купа дуже велика і перевищує зазначений об’єм та / або вагу в два і більше разів, то ми пропонуємо навантаження сміття трактором екскаватором. Такий підхід заощадить витрачений на виконання послуги час і гроші в цілому.

Мінімальна ціна на послуги вивезення будівельного сміття в Дніпрі

НАЗВА ЦІНА
КамАЗ + вантажники від 1600 грн/ходка
КамАЗ + екскаватор від 1100 грн/ходка + 650 грн/год (тактор)

Якщо Вам необхідно щоб вивіз будсміття був виконаний якісно, ​​то ми готові Вам допомогти. Наші фахівці відрізняються злагодженою та швидкою роботою. Наші водії добре знають місто, вміло керують технікою.

Щоб замовити послуги вивезення будівельного сміття Дніпро, Вам необхідно зв’язатися з нами за телефоном, вказаному у розділі «Контакти». Якщо Вам з будь-яких причини незручно дзвонити або питання вивезення сміття не має терміновий характер, то Ви завжди можете написати нам на viber / telegram / e-mail, а також відправити фото об’єкта для приблизної оцінки вартості послуг. Ми завжди надамо детальну консультацію, прислухаємося до Ваших побажань, підберемо найкраще рішення до поставленого завдання, обговоримо терміни виконання робіт. На нашому сайті в розділі «Ціни» представлена ​​відкрита і зрозуміла цінова політика. З нами Ви отримаєте якісні послуги за оптимальними цінами. 

Ми хочемо, щоб Ви замовляли наші послуги вивезення сміття і пропонували нас іншим. Ми готові до постійної співпраці, запропонуємо найкращі умови. І завжди раді новим замовникам!

8:00 - 20:00

Телефонуйте нам за телефонами:

066-0326426 - 096-0095284

Або звертайтесь через мессенджери:

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Пишіть нам в viber, telegram або ел.пошту. Надсилайте фото об'єкта. Всі звернення опрацьовуємо впродовж робочого часу.

Напишіть нам у Viber Написати
Напишіть нам у Telegram Написати