Пслуги з оренди екскаватора-навантажувача

Оренда екскаватора Дніпро

Компанія Privezem.dp.ua пропонує в оренду екскаватори марки Caterpillar 428F в Дніпрі. Даний вид тракторів, від найбільшого в світі американського виробника будівельної та гірничодобувної техніки, відмінно зарекомендував себе в будівельній, промисловій та інших суміжних сферах діяльності.

Колісної екскаватор CAT 428F являє собою вантажно-розвантажувальну техніку, здатну якісно працювати в умовах обмеженого та / або широкого простору, на великих чи малих ділянках і об’єктах.

НАЗВА ЦІНА
Екскаватор 650грн/год
Екскаватор + КамАЗ 650грн/год+1100грн/ходка

Екскаватори – це високопродуктивна прогресивна будівельна техніка, яка використовується для:
 –  землерийних робіт;

 – планування і благоустрою територій;

 – демонтаж невисоких або старих будинків та споруд;

 – знесення промислових цехів, ангарів і корпусів;

 – переміщення і навантаження грунту, глини, піску, щебеню та ін.

До того ж з його допомогою формують і зводять насипи і вали, копають колодязі, ями і котловани під фундамент. Максимальна глибина копання ями – до 5 м. Крім того, можливо виконати навантаження вилученого грунту в кузов самоскида, для подальшого його вивезення або перевезення по території об’єкта будівництва. До складу базових послуг нашої компанії входить вивезення будівельного сміття та відходів.

Для наших замовників по оренді екскаватора Дніпро, ми пропонуємо різні варіанти об’єму ковшів: 400мм, 600мм, 900мм., Це дозволяє використовувати потрібну спецтехніку в залежності від особливостей і вимог фронту робіт. 

До того ж, ківш може функціонувати в бульдозерному режимі, виконуючи розчищення ділянки або будівельного майданчика, виконати вирівнювання ґрунту на об’єкті. 

Колісної екскаватор-навантажувач Caterpillar – це універсальна техніка, яка представляє собою ідеальне поєднання фронтального навантажувача та екскаватора з можливістю додаткового оснащення різним навісним обладнанням у вигляді вил або гідромолота. Дана техніка є незамінна в сучасній будівельній сфері. 

Послуги з оренди екскаватора Дніпро

 Оренда екскаватора в Дніпрі буде актуальна як для будівельних компаній і підрядних організацій, так і для приватних осіб. У більшості випадків, покупка такої техніки може виявитися економічно недоцільною, а ось замовити послуги з оренди екскаватора Дніпро – це якраз є вихід із ситуації. Наша техніка регулярно проходить технічне обслуговування у офіційного представника в Україні, підходить для виконання завдань різного рівня складності. 

Замовити послуги з оренди екскаватора в Дніпрі

 На сайті в розділі «Послуги» вказані детальні технічні характеристики. Ціна оренди екскаватора Дніпро – одна з найнижчих. Ми цінуємо наших замовників. Всі послуги виконуємо швидко і якісно, ​​для цього маємо власний автопарк техніки, великий і злагоджений колектив та величезний досвід роботи в сфері послуг з оренди будівельної спецтехніки. 

Замовивши послуги з оренди екскаватора з Privezem.dp.ua, – Ви завжди зможете організувати стабільний робочий процес. 

Щоб замовити послуги оренди екскаватора Дніпро, Вам необхідно зв’язатися з нами за телефоном, вказаному у розділі «Контакти». Якщо Вам з будь-яких причини незручно дзвонити або питання послуг екскаватора не має терміновий характер, то Ви завжди можете написати нам на viber / telegram / e-mail, а також відправити фото об’єкта для приблизної оцінки вартості послуг. Ми завжди надамо детальну консультацію, прислухаємося до Ваших побажань, підберемо найкраще рішення до поставленого завдання, обговоримо терміни виконання робіт. На нашому сайті в розділі «Ціни» представлена ​​відкрита і зрозуміла цінова політика. З нами Ви отримаєте якісні послуги за оптимальними цінами. 

Ми хочемо, щоб Ви замовляли наші послуги з оренди екскаватора і пропонували нас іншим. Ми готові до постійної співпраці, запропонуємо найкращі умови. І завжди раді новим замовникам! 

 

 

 

8:00 - 20:00

Телефонуйте нам за телефонами:

066-0326426 - 096-0095284

Або звертайтесь через мессенджери:

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Пишіть нам в viber, telegram або ел.пошту. Надсилайте фото об'єкта. Всі звернення опрацьовуємо впродовж робочого часу.

Напишіть нам у Viber Написати
Напишіть нам у Telegram Написати