Демонтажні роботи. Знесення старих будинків.

Демонтаж Дніпро.

Дуже часто будівництво нового об’єкту починається з демонтажу або знесення старого будинку. І проведення демонтажних робіт є не менш важливим завданням ніж зведення, власне, нового об’єкта нерухомості. Демонтажні роботи завжди вимагають професіоналізму від виконавця і залучення сучасної техніки, щоб виконати завдання якісно і в строк. Наша компанія не перший рік надає послуги з демонтажу або знесенню старих будинків, дач, гаражів, конструкцій із залізобетону або каменю та ін. Наша компанія володіє власним автопарком спецтехніки. А до складу базових послуг входить вивезення будівельного сміття.

Щоб виконати демонтажні роботи в Дніпрі, не обійтися без трактора екскаватора і / або гідромолота на базі екскаватора. За допомогою наших послуг з оренди спецтехніки, Ви з легкістю впораєтеся з такими завданнями як: 

– демонтаж застарілого будинку, дачі, або інших будівель і споруд не висотного типу;

– демонтаж промислових цехів, корпусів і ангарів;

– демонтаж перекриття, ферми, покрівлі;

– демонтаж бетону, стяжки та ін .;

– демонтаж паркану;

– демонтаж асфальтного покриття;

– демонтаж інженерних мереж та комунікацій тощо. 

НАЗВА ЦІНА
Екскаватор 650грн/год, мін. 3 год.
Гідромолот 850грн/год, мін. 4 год.
Екскаватор + КамАЗ 650грн/год+1100грн/ходка

 Послуги з демонтажу Дніпро 

Ми надаємо демонтажні послуги в Дніпрі забудовникам, фізичним та юридичним особам, яким необхідно очистити будівельний майданчик для зведення нового об’єкту. 

Демонтажні роботи бувають необхідні в різних випадках, наприклад: при купівлі ділянки зі старим або непотрібним будівництвом, чи знести дерев’яну споруду, яка згодом прийде в непридатний стан і не підлягає ремонту. Демонтаж буде просто необхідний в разі просідання фундаменту та руйнування несучих стін будинку, знесення може бути кращим рішенням ніж реставрація. 

Поряд з демонтажем, надаємо послуги з планування і вирівнювання ділянки, вивозимо будівельне сміття, а також доставляємо сипучі будматеріали вагою до 10 тонн: пісок, відсів, шлак, щебінь, граншлак.

Замовити послуги демонтажу в Дніпрі 

Щоб замовити послуги демонтажу Дніпро, Вам необхідно зв’язатися з нами за телефоном, вказаним в розділі «Контакти». Якщо Вам з будь-якої причини не зручно дзвонити або питання демонтажу не має терміновий характер, то Ви завжди можете написати нам на viber / telegram / e-mail, а також відправити фото об’єкта для приблизної оцінки вартості послуг. Ми завжди дамо детальну консультацію, прислухаємося до Ваших побажань, підберемо найкраще рішення до поставленого завдання, обговоримо терміни виконання робіт. На нашому сайті в розділі «Ціни» представлена ​​відкрита і зрозуміла цінова політика. З нами Ви отримаєте якісні послуги за оптимальними цінами. 

Ми хочемо, щоб Ви замовляли наші послуги демонтажу в Дніпрі та пропонували нас іншим. Готові до постійної співпраці, запропонуємо найкращі умови. І завжди раді новим замовникам! 

 

8:00 - 20:00

Телефонуйте нам за телефонами:

066-0326426 - 096-0095284

Або звертайтесь через мессенджери:

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Пишіть нам в viber, telegram або ел.пошту. Надсилайте фото об'єкта. Всі звернення опрацьовуємо впродовж робочого часу.

Напишіть нам у Viber Написати
Напишіть нам у Telegram Написати